NASI KANDYDACI DO RADY MIEJSKIEJ

Dzień Dziecka na plaży za nami


Dzień Dziecka na plaży za nami

W sobotę 1 czerwca na terenie Ośrodka Sportów Wodnych w Łące odbyła się po raz drugi impreza dedykowana dzieciom z okazji ich święta - Dzień Dziecka na plaży.

Pogoda dopisała, a atrakcji nie brakowało. Oprócz dmuchańców, industrialnego placu zabaw zorganizowanego przez Silesia Events,a także  toru przeszkód dla młodszych i starszych dzieci, można było spróbować swoich sił w forcie wojskowym lub w Akademii Małego Strażaka działającej przy OSP w Ćwiklicach.

Swoje umiejętności prezentowała również Młodzieżowa Grupa Ratownicza z OSP Rudołtowice. W wolnej chwili można było zrobić sobie zdjęcie z policyjnym Sznupkiem, pomalować pszczyńskie magnesy lub swoją buźkę. Do dyspozycji były także rowerki wodne i kajaki, a harcerze z 4 HDW przewozili w swoich łodziach uczestników imprezy.

- Cieszę się, że tyle osób zdecydowało się spędzić dzień na terenie Ośrodka Sportów Wodnych. To idealne miejsce na tego typu imprezy. Z pewnością wpływ na frekwencje miała pogoda, która w tym roku nie zakłóciła przebiegu festynu - powiedział burmistrz Dariusz Skrobol

Dziękujemy HKR Pszczyna za naukę pierwszej pomocy i zabezpieczenie imprezy oraz Służbie Maltańskiej za wsparcie. Podziękowania kierujemy również do OSP Studzionka za kontrolę parkingów.

Za pyszne lody dla ochłody w ten jakże upalny dzień podziękowania należą się Piekarni Jasiek z Pszczyny.

Dziękujemy, że byliście z nami!

Urząd Miejski w Pszczynie, MORiS, PCKul, OSW Łąka, ZZM, SM.