NASI KANDYDACI DO RADY MIEJSKIEJ

Nagrody Burmistrza w dziedzinie sportu


Nagrody Burmistrza w dziedzinie sportu

W ubiegłym tygodniu wręczono Nagrody Burmistrza Pszczyny w dziedzinie sportu. Nagrody sportowcom, działaczom, a także trenerom za osiągnięte wyniki w 2018 roku wręczył w imieniu burmistrza skarbnik gminy Artur Krawczyk. Gala odbyła się w Stajniach Książęcych.

Dodatkowe wyróżnienie w postaci Lwa Pszczyńskiego otrzymali Kazimierz Płachno oraz Paweł Skupin za całokształt działań wniesionych na rzecz rozwoju rekreacji i pszczyńskiego sportu.

Nagrodzeni działacze:

Baborski Andrzej - Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego

Faruga Jan - Polski Związek Skata

Fiedeń Jacek - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna

Godziek Dominik - Ludowy Klub Sportowy Brzeźce

Gotz Anna - Ludowy Klub Sportowy Znicz Jankowice

Klepek Katarzyna - Uczniowski Klub Sportowy "Plesbad"

Koczy Krzysztof - Ludowy Klub Sportowy Studzienice

Kozubek Elżbieta - Stowarzyszenie Pszczyńskie Szachy

Pietryja Łukasz - Ludowy Klub Sportowy Wisła Wielka

Wojciech Artur - Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak"

Cader Maciej - Szkolny Klub Sportów i Turystyki Górskiej i Nizinnej "Wichura"

Kiełkowska Monika - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna

Kloc Zbigniew - Uczniowski Klub Żeglarski MORiS Pszczyna

Mizera Maciej - Ludokwy Klub Sportowy Rudołtowice - Ćwiklice

Pochyły Bogusława - Uczniowski Klub Sportowy MORiS Pszczyna

Swadźba Marcin - Ludowy Klub Sportowy Studzionka

Syc Zbigniew - Instytut Sportów i Systemów Walki

 

Nagrodzeni trenerze:

Kremiec Leszek - Uczniowski Klub Sportowy "Budo"

Płachno Jarosław - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna

Szczypka Agnieszka - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna

Friebe Janusz - Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego

Gruszka Łukasz - YourSport Group

Jonderko Patrycja - Uczniowski Klub Sportowy "Plesbad"

Kłóska Karolina - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna

Malcharek Tomasz - Ludowy Klub Sportowy Studzienice

Rakowski Radosław - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna

Sowa Bartosz - Ludowy Klub Sportowy Brzeźce

 

Nagrodzeni zawodnicy:

Biela Daniel - BTS Rekord Bielsko - Biała

Chrószcz Szymon - Niezrzeszony- jazda na jednym kole

Gawrońska Gabriela - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna

Jatczak Łukasz - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna

Kapera Jan - Uczniowski Klub Sporowy Plesbad

Kita Jakub - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna

Kokoszka Zofia - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna

Majewski Jacek - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna

Molak Artur - Uczniowski Klub Sportowy Plesbad

Pala Sonia - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna

Pala Zuzanna - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna

Pochopień Weronika - Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych "Start"

Promny Klaudia - KSS Beskidy Bielsko - Biała

Prządka Kinga - YourSport Group

Pustelnik Karolina - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna

Szyszka Karolina - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna

Bała Igor - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna

Beberok Marcin - Ludowy Klub Sportowy Rudołtowice - Ćwiklice

Biegier Karol - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna

Biela Maksymilian - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna

Bochm Ryszard - Instytut Sportów i Systemów Walki

Bohm Kamil - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna

Cieszko Kamil - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna

Durok Sabina - Stowarzyszenie Centrum Formy

Farana Henryk - Uczniowski Klub Sportowy MORiS Pszczyna

Farana Mikołaj - Uczniowski Klub Sportowy MORiS Pszczyna

Fiedeń Natan - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna

Głąbek Kamil - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna

Głąbek Milena - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna

Głąbek Sabina - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna

Jureczko Alicja - Stowarzyszenie Pszczyńskie Szachy

Konieczny Marcin - Ludowy Klub Sportowy Studzionka

Książkiewicz Nadia - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna

Machulec Jakub - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna

Mieszczak Anna - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna

Ostrowski Alan - Uczniowski Klub Sportowy Unia Bieruń

Puchałka Wiktoria - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna

Rus Jacek - Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego

Serafin Dominik - Ludowy Klub Sportowy Znicz Jankowice

Jeżewski Piotr - Klub Kolarski AVATAR

Witczak Martyna - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna

Witek Paweł - Niezrzeszony - kulturystyka

Wrożyna Rafał - Klub Kolarski AVATAR